Usługi dla domu

Kompleksowe ozonowanie domów

Dla naszych klientów indywidualnych przygotowaliśmy kompleksowe programy ozonowania w oparciu o naszą wiedzę oraz doświadczenie. Każde zlecenie jest indywidualnie przygotowywane. Nasz system ozonowania pozwala uwolnić się od bakterii oraz wirusów usuwamy również pleśnie,grzyby a zapachy zostaną zneutralizowane.

Spiżarnie

Piwnice

Bezpieczeństwo użycia ozonu. Ozon wytwarzany w generatorze ozonu jest szkodliwy dla organizmów dlatego zlecenia wykonujemy z zachowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa.Już 2 godziny po zabiegu ozonowania (wyłączeniu generatorów ozonu) poziom ozonu w pomieszczeniu spada do bezpiecznych wartości a 15 minutowe wietrznie całkowicie usuwa ozon. Dlatego ozonowanie z naszymi technikami jest w pełni bezpieczne oraz skuteczne.

Strychy

Sypialnie

Usuwanie zapachu spalenizny

Pomieszczenia gospodarcze

Ozon jest niezwykle skuteczny i zwalcza m.in bakterie chorobotwórcze tj. Salmonella, E. Coli, Clostridium, Cryptosporidium , a także unieszkodliwiania spory, cysty i wiele innych mikroorganizmów. Ozon jest około 50 razy skuteczniejszy i 3000 razy szybszy w działaniu bakteriobójczym niż chlor. Ozon to bardzo gwałtowny utleniacz. Minimalnym, progowym stężeniem ozonu, od którego zaczyna się dezynfekcja jest wartość 1g ozonu na 10m³ pomieszczenia. Korzystamy z generatorów, które są zdolne wytworzyć stężenie 40g-150g/m³ w godzinę w zależności od warunków. Ozon ulega biodegradacji do czystego tlenu, nie pozostawiając po sobie toksycznych półproduktów rozpadu. Nie skażać środowiska.

Usuwanie pleśni i grzybów

Szybki kontakt: